Aukščiausios kokybės fiksuotojo ryšio IP telefonijos sprendimai Jūsų namams ir verslui bei nemokamas papildomas funkcionalumas (virtualus balso paštas, peradresavimai, skambinančiojo numerio atpažinimas ir pan. ). Taip pat galime perkelti Jūsų turimus numerius iš kitų operatorių tinklų, Jums tereikia turėti interneto prieigą bei IP telefono aparatą arba VoIP adapterį bei įprastą telefono aparatą. Šią įrangą taip galime Jums pasiūlyti įsigyti iš mūsų.

Mokėjimo planai:

  • FIKSUOTAS1Abonentinis mėnesio neprakalbamas mokestis – tik 1 Eur be PVM (1,21 Eur su PVM) – apmokama pagal faktiškai prakalbėtą laiką.

  • FIKSUOTAS3Abonentinis mėnesio neprakalbamas mokestis – tik 3 Eur be PVM (3,63 Eur su PVM). Suteikiama 300 nemokamų minučių į visus Lietuvos operatorių tinklus.

Už šį mokestį suteikiamas miesto geografinis (miesto kodas 8-5, 8-37, 8-46 ar bet kurio kito Lietuvos miesto kodas) arba Lietuvos negeografinis (8-700) numeris, kuriam taip pat galioja nemokamas papildomas funkcionalumas (virtualus balso paštas, kai paliktos balso žinutės konvertuojamos MP3 formatu ir persiunčiamos tiesiai į Jūsų el.paštą; įvairūs įeinančių skambučių peradresavimai, skambinančiojo numerio atpažinimas ir pan.).Taip pat galime nemokamai perkelti Jūsų turimą telefono numerį iš kito operatoriaus tinklo.

Viršijus suteiktų nemokamų minučių kiekį, toliau pokalbiai yra apmokestinami pagal žemiau pateiktus tarifus:

Kryptis (visomis dienomis 00-24 val.) Kainos €/min.  (be PVM) Kainos €/min.  (su PVM)
Lietuvos fiksuoto ryšio operatoriai  0,010 0,0121
Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai 0,020 0,0242
Tarptautiniai skambučiai  pagal tarptautinių skambučių įkainius

Skambučio inicijavimo (sujungimo) mokestis – 0,00 Eur be PVM

Skambučiai TeleX.lt tinkle (tarp įmonės abonentų) – nemokami.

Vienkartinis numerio aktyvavimo mokestis – 5,00 Eur be PVM