Norėdami pradėti naudotis paslaugomis turite Google Play parduotuvėje surasti SessionTalk aplikaciją ir ją įdiegti.

Telefonams su Android OS ją rasite paspaudę čia: Google Play

SVARBU! Atidarę programėlę pirmą kartą, turite suteikti jai leidimus siųsti Jums pranešimus bei pasiekti telefono mikrofoną, kitaip ji negalės korektiškai funkcionuoti.

Toliau pereikite į Nustatymus (Settings) bei Paskyras (Accounts) bei spauskite Plius (+) ženklą, tam kad pridėti Jūsų paskyros duomenis, kuriuos gavote iš mūsų. Pasirinkite Generic ir užpildykite žemiau paminėtus laukus:

  • Account nameTeleksas
  • UserNameJūsų vartotojo vardas
  • PasswordJūsų paskyros slaptažodis
  • Display NameJūsų vartotojo vardas
  • Auth UserNameJūsų vartotojo vardas
  • DomainServerio, prie kurio jungsitės, adresas
  • Aktyvuokite paskyrą, paslinkę Activate Account į dešinę ir paspauskite ant mėlynos varnelės ekrano viršuje

Jei viską užpildėte teisingai, Jūsų paskyros registracija yra sėkminga (‘Registered‘). Sveikiname, galite atlikti savo pirmąjį skambutį, perėję į programėlės numerio rinkiklio ar užrašų knygutės sritį.

Jei planuojate ne tik skambinti, bet ir atsiliepti į skambučius, labai rekomenduojame Jums įsigyti Premium programėlės versiją (vienkartinis mokėjimas). Tai padės išvengti prarastų skambučių, telefonui užmigus bei užmigdžius jūsų programėlę. Tam turite vėl užeiti į Nustatymus (Settings) -> Premium Features -> Push and Business ir pasirinkti mokėjimo būdą. Aktyvavę Premium funkcijas, turite sugrįžti į Paskyrų nustatymus (Settings -> SIP Accounts) ir ties Incoming Calls meniu punktu pasirinkti opciją Push; Select Region meniu punkte pasirinkite Auto. Tuomet užeikite vėl į Jūsų paskyros nustatymus, deaktyvuoti paskyrą, paslenkant į kairę, tuomet pasirinkti Advanced Settings -> Push Options -> Registration Mode ir pasirinkti “Synchronous” bei patvirtinti nustatymus paspaudžiant mėlynąją varnelę ekrano viršuje. Po to lieka grižti į Paskyros nustatymus ir vėl aktyvuoti paskyrą, paslenkant į dešinę ir patvirtinant varnelę. Konfigūravimas baigtas!