Norėdami pradėti naudotis paslaugomis turite App Store programėlių parduotuvėje surasti SessionTalk aplikaciją ir ją įdiegti.

Telefonams su iOS ją rasite paspaudę čia:

App Store link

SVARBU! Paleidę programėlę pirmą kartą, turite suteikti jai leidimus siųsti Jums pranešimus bei pasiekti telefono mikrofoną, kitaip ji negalės korektiškai funkcionuoti.

Toliau pereikite į Nustatymus (Settings) bei Paskyras (Accounts) bei spauskite Plius (+) ženklą, tam kad pridėti Jūsų paskyros duomenis, kuriuos gavote iš mūsų. Pirmą kartą paleidžiant programėlę, ji nukreips Jus į šį langą automatiškai. Pasirinkite Generic SIP ir užpildykite žemiau paminėtus laukus:

  • Account nameTeleksas
  • Display NameJūsų vartotojo vardas
  • UserNameJūsų vartotojo vardas
  • PasswordJūsų paskyros slaptažodis
  • DomainServerio, prie kurio jungsitės, adresas
  • Aktyvuokite paskyrą, paslinkdami į dešinę Enabled mygtuką bei paspausdami Done bei Save ekrano viršuje

Jei viską užpildėte teisingai, Jūsų paskyros registracija yra sėkminga (‘Account Status: Registered‘). Sveikiname, galite atlikti savo pirmąjį skambutį, perėję į programėlės numerio rinkiklio ar užrašų knygutės sritį.

Jei planuojate ne tik skambinti, bet ir atsiliepti į skambučius, labai rekomenduojame Jums įsigyti Premium programėlės versiją (vienkartinis mokėjimas). Tai padės išvengti prarastų skambučių, telefonui užmigus bei užmigdžius jūsų programėlę. Tam turite vėl užeiti į Nustatymus (Settings) -> Premium Features -> Push and Business ir pasirinkti mokėjimo būdą. Aktyvavę Premium funkcijas, turite sugrįžti į Jūsų paskyros nustatymus, deaktyvuoti paskyrą, paslenkant į kairę, tuomet grįžti į Paskyrų nustatymus (Settings -> SIP Accounts) ir ties Incoming Calls meniu punktu pasirinkti opciją Push; Server Location meniu punkte pasirinkite Auto. Grįžkite į paskyros nustatymus ir naujai atsiradusiam meniu punkte Push Options -> Registration Mode pasirinkite “Synchronous” bei grižkite į Paskyros nustatymus ir vėl aktyvuokite paskyrą, paslenkant į dešinę ir patvirtinkite paspaudžiant varnelę. Konfigūravimas baigtas!